deska tarasowa drewniana

Oferowane przez nas deski tarasowe wykonane są z różnych gatunków drewna. Posiadamy także szeroki wybór kompozytowych desek tarasowych. Wszystkie nasze produkty doskonale spełniają swoje zadania jako deski do budowy tarasów, podestów, konstrukcji ogrodowych. Oprócz walorów estetycznych pełnią one funkcję antypoślizgową. Proponujemy kompletne systemy konstrukcyjne i wykończeniowe dla dowolnego materiału.

Poniżej przedstawiamy polecane przez nas rodzaje deski tarasowej

deska tarasowa modrzew syberyjski

Modrzew Syberyjski

Iglasta alternatywa dla drewna egzotycznego. Pochodzi z surowych obszarów Syberii, dlatego nie straszne mu nawet temperatury do -50°C. Odporny na wodę, ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Trwałość surowej deski wynosi około 15 lat, a po zaimpregnowaniu wzrasta aż do 30 lat. Wytrzymałe deski o żywym, brązowym kolorze i wyraźnym rysunku drewna.

deska tarasowa bangkirai

Bangkirai

Choć drewno Bangkirai pochodzi z egzotycznej Azji Południowej, jego znakomita wytrzymałość na warunki atmosferyczne jest już od dawna znana w Europie. Barwa od jasnobrązowej do czerwonawej, może się różnić z deski na deskę. Cechą charakterystyczną dla desek z drewna Bangkirai jest mało widoczny rysunek drewna.

deska tarasowa egzotyczna

Cumaru

Jeden z najtwardszych gatunków Ameryki Łacińskiej. Wyróżnia się wybitną odpornością na ścieranie i potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Może być z powodzeniem stosowane w miejscach narażonych na częsty kontakt z wilgocią. Nie wchłania wody, tłuszczu i brudu. Deski tarasowe Cumaru to atrakcyjna cenowo podróż przez odcienie brązu: od jasnego, po mahoniowo-bursztynowy.

deska tarasowa mukulungu

Mukulungu

Niebywale piękny kolor i imponujące parametry użytkowe — przedstawiamy afrykańskie drewno, które swoimi zaletami góruje nad europejskimi gatunkami w surowej formie. Ciężkie, bardzo twarde i wytrzymałe. Dzięki wrodzonej zawartości krzemu nie straszne mu biodegradacja, a nawet słona morska woda. Kusi intensywną bordowo-brązową barwą oraz lśniącą powierzchnią desek.

kompozytowa deska tarasowa gardin natur

Gardin Natur

Realistyczna w dotyku powierzchnia to efekt zastosowania innowacyjnej technologii 3D. Opatentowany sposób wytłaczania formuje twardszą, głębszą i estetyczną strukturę o walorach antypoślizgowych. Deski tarasowe Gardin Natur są bezpieczne dla ludzkiego zdrowia i przyjazne środowisku.

Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych:

  • Srebrna jodła
  • Złoty teak
  • Antyczny orzech
deska kompozytowa gardin plus brązowy

Gardin Plus

Jedyna na rynku deska o tak mocnej konstrukcji przy zachowaniu doskonałej geometrii i estetyce wykonania. 6 komorowa budowa, podparta 7 solidnymi wspornikami. Przyjazne i bezpieczne rozwiązanie systemu tarasowego, od lat cieszące się popularnością na rynkach Europy Zachodniej i USA.

Dostępne są w następujących wersjach kolorystycznych:

  • Antracyt
  • Ciemny brąz 
  • Jasny brąz
  • Orzech
  • Szary
  • Teak

Przedstawione powyżej produkty są jedynie częścią naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem pobierając cennik detaliczny lub kontaktując się z naszym pracownikiem.

Jesteś zainteresowany tarasem z drewna lub kompozytowym?

Zadzwoń do nas lub napisz email!

 

Osoba kontaktowa:

Witold Miszczak
tarasy@drewmis.pl
+48 501 263 883

Pon – Pt: 8:00 – 16:00
Sob: 9:00 – 12:00