> Impregnacja-remmers

Impregnacja Remmers – farby i oleje

Drewno naturalne jest powszechnie stosowane we współczesnym budownictwie zarówno jako materiał konstrukcyjny, jak i wykończeniowy. Elementy drewniane, które są bezpośrednio wystawione na działanie czynników atmosferycznych, powinno się impregnować odpowiednim preparatem: zabezpieczyć przed wilgocią, słońcem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Remmers już od 1949 roku dostarcza produkty wysokiej jakości, idealne do zabezpieczania drewna konstrukcyjnego, desek elewacyjnych, tarasowych i wielu innych drewnianych komponentów. W ofercie DREW-MIŚ znajdą Państwo pełen asortyment impregnatów, farb oraz olejów tej renomowanej marki.

Farby do drewna Remmers

Farby tworzą powłokę która skutecznie zabezpiecza drewno nie tylko przed wilgocią, ale również promieniowaniem UV. Choć jest to skuteczna ochrona, należy pamiętać o tym, że kryjąca powłoka farby zamaskuje naturalne walory materiału, takie jak kolor czy strukturę drewna.

Farby Remmers przeznaczone do konserwacji drewna na zewnątrz tworzą specjalną elastyczną i paroprzepuszczalną warstwę, która skutecznie ochroni drewno również przed uszkodzeniami mechanicznymi. Takie właściwości preparatu sprawią, że wilgoć nie będzie zatrzymywana wewnątrz desek, co wpłynie korzystnie na ich trwałość i dłuższą żywotność.

impregnaty do drewna remmers