> Deska-tarasowa

deska tarasowa drewniana

Deski tarasowe: drewniane i kompozytowe

Drewno jest dobrym materiałem do wykończeń tarasów, podestów, balkonów oraz konstrukcji ogrodowych. Jest rozsądną alternatywą dla bruku czy betonu. Deski tarasowe nie tylko charakteryzują się estetyką i elegancją wykonania, trwałością i wygodą układania, ale również sprawiają, że podłoże jest antypoślizgowe. Ponadto podczas miesięcy letnich nie nagrzewają się tak jak bruk czy płytki. Atrakcyjną alternatywą dla drewna jest deska tarasowa wykonana z kompozytu.

Wykorzystanie drewna pozwala na otrzymanie niepowtarzalnego naturalnego efektu, który świetnie będzie komponował się z różnymi aranżacjami i stylami. Jeśli są Państwo zainteresowani wymianą elewacji lub nadaniem nowego wyglądu swojemu tarasowi lub balkonowi, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą elewacji drewnianych. W ofercie DREW-MIŚ znajdą Państwo deski tarasowe z różnych gatunków drewna, a także równie trwałe i niezawodne deski kompozytowe, które doskonale sprawdzą się w naszych warunkach atmosferycznych – ich struktura pozwala na ekspozycję na słońce oraz posiada odporność na wilgoć. Oferujemy także kompletne systemy konstrukcyjne i wykończeniowe.

 

Jak dobrze wybrać deski na taras?

Wybór deski tarasowej nie jest prosty. Klienci odwiedzający nasz skład drewna często martwią się, czy wybrane przez nich deski będą wystarczająco odporne, by znieść ekspozycję słoneczną latem, a zimą zamarzający deszcz. Dlatego w naszej ofercie mamy dwa rodzaje desek tarasowych – z wytrzymałego drewna egzotycznego oraz kompozytu, które świetnie sprawdzą w polskiej strefie klimatycznej. Wszystkich zainteresowanych zakupem desek tarasowych zapraszamy do obejrzenia produktów dostępnych w naszej ofercie.

 

Jak odpowiednio zabezpieczyć drewniany taras?

Odpowiednio pielęgnowany drewniany taras będzie służył latami. Do konserwacji takich konstrukcji szczególnie poleca się olej do drewna oraz inne impregnaty, które nie pozostawiają widocznego filmu na powierzchni desek. Regularne olejowanie drewna profesjonalnymi środkami pozwoli na długo zachować jego parametry i strukturę. Nawet twarde drewno egzotyczne wymaga dodatkowej ochrony, która zapobiegnie szarzeniu oraz doda dodatkowych właściwości.

Jesteś zainteresowany tarasem z drewna lub kompozytowym?

Zadzwoń do nas lub napisz email!

 

Osoba kontaktowa:

Witold Miszczak
tarasy@drewmis.pl
+48 501 263 883

Pon – Pt: 8:00 – 16:00 – telefon

Godziny otwarcia:

8:00 – 14:30 – Magazyn
8:00 – 15:00 – Biuro